Навчальний посібник «Інвалідність та суспільство», 2011 р.

by Віталій | 3 Березня 2012 10:41

Серія навчальних матеріалів україно-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні

Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (Протокол №3 засідання науково-методичної ради з питань освіти від 13.04.2012р.)

У навчально-методичному посібнику «Інвалідність та суспільство» подано програму курсу для вищих навчальних закладів, а також методичні матеріали до даного курсу: еволюційний шлях поглядів на питання «інвалідність»; прав людини з інвалідністю; моделі інвалідності та їх вплив на формування соціальної політики; питання інклюзивної освіти; ролі громадських організацій у формуванні інноваційних підходів до проблем інвалідності; взаємозв’язок між доступністю і забезпечення прав людини та питання універсального дизайну.

Навчально-методичний посібник адресовано викладачам вищих навчальних закладів, керівникам закладів освіти, управлінь освіти, науково-педагогічним працівникам, слухачам курсів підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів, громадським діячам.

З метою придбання спеціалізованої літератури від НАІУ звертайтесь до Секретаріату НАІУ за адресою: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5, офіс 110, тел. (044) 279-61-82.

Source URL: https://naiu.org.ua/navchalnij-posibnik-invalidnist-ta-suspilstvo-2011-r/