Науково-практична конференція за міжнародною участю

16 Листопада 2017 Друкувати цю новину

Науково-практична конференція за міжнародною участю

10 листопада 2017 року в Українському домі (м.Київ) відбулася науково-практична конференція за міжнародною участю на тему: “Формування публічної служби, чутливої до людини з особливими потребами: цифрові технології”.

Предметом обговорення стали питання щодо: використання цифрових технологій у підготовці та формуванні публічних службовців, дружніх до людей з особливими потребами; механізмів залучення людей з особливими потребами на публічну службу; надання електронних послуг з освіти та соціальної підтримки дітей з особливими потребами та їх сімей; здійснення соціальної підтримки і надання соціальних послуг в цифровому форматі для людей з інвалідністю.

Приділено увагу: проблемам підготовки публічних службовців із відповідним рівнем компетентності й етичної поведінки, створення і надання відповідних публічних послуг.

На конференції були присутні представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України та інших органів виконавчої влади.

Український дім

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.