Національний комітет спорту осіб з інвалідністю та Китайсько-українська асоціація з реалізації міжнародних проєктів підписали Меморандум

17 Липня 2013 Друкувати цю новину

12 липня 2013 року відбулося підписання Меморандуму про реалізацію спільного благодійного проєкту між Китайсько-українською асоціацією з реалізації міжнародних проєктів та Національним комітетом спорту осіб з інвалідністю України.

Меморандум підписали президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич та виконавчий директора Китайсько-української асоціації з реалізації міжнародних проєктів Льоу Хуаньліна. В урочистій процедурі підписання Меморандуму брав участь також і Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Підписуючи Меморандум, президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич наголосив, що злагоджена діяльність в рамках цього документу стане запорукою реалізації ідеї соціально відповідального бізнесу та слугуватиме подальшому активному розвиткові паралімпійського та дефлімпійського рухів в Україні, реабілітації людей з інвалідністю.

Зі свого боку Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін висловив подяку сторонам за співпрацю, покликаної на розвиток фізичної культури і спорту, зокрема спорту осіб з інвалідністю.

Міністр зазначив, що питання інвестування та залучення інвестицій є одним із головних завдань зовнішньо економічної діяльності України. Равіль Сафіуллін висловив впевненість, що підписання цього документу сприятиме розвитку спорту осіб з інвалідністю в Україні.

Співпраця в рамках Меморандуму здійснюватиметься упродовж 2013-2015 років відповідно до наступних напрямів діяльності:

  • підтримка за рахунок благодійних внесків розвитку і популяризації спорту серед осіб з інвалідністю, створення умов для занять фізичною культурою і спортом осіб з інвалідністю, їхньої реабілітації, а також розвитку паралімпійського та дефлімпійського рухів.
  • обмін інформацією та поглядами щодо питань, пов'язаних зі спортом осіб з інвалідністю.
  • обмін запрошеннями для участі у засіданнях, конференціях, семінарах та наукових форумах фізкультурно-спортивної тематики, що проводитимуться в Україні та КНР.
  • залучення до спільної діяльності представників та експертів підприємств та установ, громадських організацій України та КНР.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.