Національна платформа розпочала стратегічне засідання «Батьки за раннє втручання в Україні»

14 Грудня 2016 Друкувати цю новину

стратегическое заседание Национальной платформы 14 – 16 грудня 2016 р. в м. Харків проходить стратегічне засідання Національної платформи «Батьки за раннє втручання в Україні».
Платформа «Батьки за раннє втручання в Україні» створюється при організаційній підтримці Міжнародної громадської організації HealthProm (Лондон), Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» (Харків), в межах впровадження однойменної спільної Програми.

В рамках Програми впроваджуються проекти «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні» (впроваджується за фінансування ЕС) і «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» (впроваджується за фінансування уряду Німеччини і за підтримки ЮНІСЕФ).

strategycheskoe-zasedanye-natsyonalnoj-platformy2

Програма впроваджується в 10 пілотних регіонах України: Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Одеській і Харківській областях, а також в м.Києві.

Більше фото тут

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук