Національна паралімпійська збірна з параканое – перша на чемпіонаті Європи

27 Травня 2019
Друкувати цю новину

Національна паралімпійська збірна з параканое - перша на чемпіонаті Європи

Справжнім тріумфом для України став виступ національної паралімпійської збірної команди з параканое, що змагалась з 17 по 20 травня 2019 року у складі 8 спортсменів на чемпіонаті Європи, який пройшов у м. Познань, Польща. 4 золотих та 1 срібна медалі і перше місце в Європі – такий доробок українських параканоїстів, що випередили понад 40 спортсменів з 16 країн Європи.

Золоті медалі вибороли: Ємельянов Сергій, Синюк Микола, Мажула Марина та Єпіфанов Владислав. Срібло – у Наталі Лагутенко. До речі, така цікавинка: Федоренко Микола зайняв 2 місце, але він не отримав медаль і це місце враховується в медальний залік, тому що в цьому класі брало участь 2 країни (Росія та Україна), і за правилами змагань, якщо приймає участь менш ніж 4 країни, то ніхто не отримує медалей, відбувається лише квіткова церемонія.

Крім того, перед змаганнями наші спортсмени успішно пройшли класифікацію, за результатами якої Вельгун Володимир отримав в аутригері постійний клас VL3, Лагутенко Наталія отримала постійний клас VL3, Єпіфанов Владислав отримав постійний клас VL3, Мажула Марина отримала постійний клас КL1, а новий спортсмен Федоренко Микола отримав клас VL1 з наступним переглядом.

Вітаємо усіх наших переможців! Наступні старти тут же, у Познані, з 24 по 26 червня – кубок світу з параканое. Побажаємо удачі нашим спортсменам та вболіваймо разом з  партнерами Національного паралімпійського комітету  – компаніями lifecell та Воля