Національна паралімпійська збірна команда України з кульової стрільби взяла перше місце міжнародного турніру

3 Липня 2019 Друкувати цю новину

Національна паралімпійська збірна команда України з кульової стрільби взяла перше місце міжнародного турніру

Щойно беззаперечним лідерством завершився виступ національної паралімпійської збірної команди з кульової стрільби в міжнародному турнірі з паралімпійської кульової стрільби, що з 20 по 30 червня 2019 року проходив в місті Форт Беннінг, США та у якому взяли участь близько 50 спортсменів з 10 країн світу. Збірна команда України була представлена 5 спортсменами, які завжди претендують на найвищі сходинки у фіналах кубків світу та чемпіонатів Європи та світу. Тож, не дивно, що наші спортсмени були найсильнішими на цьому спортивному форумі та беззаперечно виграли медальну першість, виборовши з господарями змагань – збірною командою США однакову кількість медалей, однак у нашої команди – 8 золотих медалей, а у збірної команди США – жодної. Відтак, у доробку України - 8 золотих, 2 срібні та 1 бронзова нагороди та перше місце міжнародного турніру!

Команда повертається додому, і 4 з п'яти - мультимедалістами. Найкраще від команди України виступив Денисюк Олексій (3 золоті та 1 срібна медаль) та Ковальчук Василь (3 золоті медалі).

Ці старти стали важливим етапом підготовки до кубка світу, що відбудеться вже в липні в м. Осієк, Австралія та до чемпіонату світу 2019 року, який відбудеться в жовтні цього року в м. Сідней, Австралія.

Під час цих змагань спортсмени мали можливість та стартували по 2 рази у кожній вправі, що надало можливість практики та здобуття досвіду саме під час змагань. Майже кожен з наших спортсменів встановив на цих змаганнях свій особистий рекорд на міжнародних стартах (в певних вправах), що свідчить про позитивну динаміку та зростання загального рівня технічної, психологічної та спеціальної підготовки.

Вітаємо спортсменів з яскравою перемогою та бажаємо гарної дороги додому!

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.