Національна дефлімпійська збірна команда з футболу вийшла у півфінал чемпіонату Європи

13 Червня 2019 Друкувати цю новину

Національна дефлімпійська збірна команда з футболу вийшла у півфінал чемпіонату Європи

Місяць червень, направду, - справжній шквал українського футболу. І у цьому шквалі є потужний результат національної дефлімпійської збірної команди з футболу!

Так, стартувавши у групі D з перемоги над командою Англії (1:3) та Франції (0:2), і в останньому матчі групового етапу чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів з порушенням слуху наші спортсмени "в суху" з рахунком 2:0 розбомбили команду Швеції.

А 10 червня національна дефлімпійська збірна команда з футболу здобула яскраву перемогу в 1/4 фіналу чемпіонату Європи в принциповій для нас грі з командою Росії: рахунок гри 2:1.

Трансляція цього матчу за наступним лінком: https://www.youtube.com/watch?v=FqA9SPt2V6w&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0XOnNU-jgrViiJ-oWD8oXWDAGAR01WOWQ4SpbnPetNTibi5MNicHaXTyI

Чемпіонат Європи серед спортсменів з порушеннями слуху проходить з 2 по 15 червня  у м.Іракліон, що в Греції, і в ньому беруть участь 16 футбольних збірних Європи.

А всі ми вболіваємо за нашу команду і віримо - все буде Україна!

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.