Національна дефлімпійська збірна команда України довела: неможливе-можливо! І боролась за мир!!!

Національна дефлімпійська збірна команда України довела: неможливе-можливо! І боролась за мир!!!
6 Квітня 2015
Друкувати цю новину

5 квітня, національна дефлімпійська збірна команда України успішно завершила боротьбу за першість на XVIII зимових Дефлімпійських іграх: власне на останніх змаганнях сьогоднішнього восьмого дня Ігор двоє наших учасників – Лаврик Анастасія та Люханов Віктор боролись за першість Дефлімпіади-2015 у слаломі, що проходив у Ханти-Мансійську. Насті, для котрої ці гри другі за рахунком, проте гірськолижний спорт – це її дебют тут, вдалось покращити свій попередній результат і увійти до десятки у своєму спуску: вона стала сьомою із 8-ми дівчат, котрі фінішували. Найстарший дебютант та учасник від національної дефлімпійської збірної команди України, 53-х річний Люханов Віктор, котрий у Магнітогорську «пролетів» один із поворотів і не фінішував, сьогодні прийшов 18-м із 18-ти спортсменів, котрі фінішували. Загалом у чоловічому слаломі стартувало 35 спортсменів, у жіночому – 13.

11117698_995263220485663_791830526_n

Для наших дефлімпійців-гірськолижників, які практично не мали можливості успішно тренуватись та набути досвіду, ці змагання стали непростим випробуванням, яке вони гідно витримали і вкотре довели – неможливе – можливо!

Також на цих Іграх відбувся і дебют України в керлінгу: за підсумками Дефлімпіади-2015 жіноча команда з керлінгу стала 7-ю із 8-ми, а чоловіча – 6-ю із 9-ти. Втім такий результат, навіть не зважаючи на те, що в Україні, на жаль, немає площадок для забезпечення повноцінного тренувального процесу,  – великий стимул для вдосконалення майстерності.

11094156_995263197152332_1154507593_n.jpg

Найкращими у національній збірній команді стали за підсумками Ігор дефлімпійці-лижники, у доробку яких 8 високих нагород, серед яких 5 срібних та 3 бронзові нагороди. Цей результат, якого команді вдалось добитись в умовах непростого тренувального процесу, коли деякі етапи підготовки були, практично зірвані через нестачу коштів та нетривалого часу «сніжності» минулоріч в Україні, надзвичайно значимий для нас усіх. Команда показала всьому світові, що Україна вміє змагатись і конкурувати з найсильнішими лижниками світу на рівних. Досить часто на гонках українські дефлімпійці були за мить до найвищої нагороди Дефлімпіади-2015 – золотих медалей – і виступали на рівні з лідерами лижних перегонів. Увесь світ відмітив, як якісно виросла команда практично за останніх два роки, причому, не тільки професійно: вона стала згуртованішою та проявила своє надзвичайне спільне прагнення до перемог і свою громадянську позицію.

Найкращим із лижників за підсумками змагань став Андріїшин Андрій: ним завойовано 4 срібні нагороди: срібло в скіатлоні (10+10 км), в естафеті (3х10 км), в командному спринті та масовому старті (15 км). Цим наш спортсмен покращив свій особистий результат на Дефлімпіаді-2007 в Солт-Лейк-Сіті, США, де він виборов 2 срібні та 1 бронзову медаль.

6_.jpg

У Мандзюка Павла, дебютанта Ігор – 1 срібна нагорода у спринті, 1 срібна нагорода у естафеті (3х10 км) та 1 бронза в скіатлоні.

У Пишняка Володимира – 1 срібло в естафеті (3х10 км), 1 срібло в командному спринті та 1 бронза у спринті.

У Пишняк Аліси – бронзова нагорода у спринті.

Крім того, національній дефлімпійській збірній команді України вдалось якісно та кількісно покращити на Дефлімпіаді-2015 свій результат на попередніх Іграх: на Дефлімпіаді-2007 у доробку команди було 7 високих нагород, серед яких 3 срібні та 4 бронзові медалі.

У підсумку XVIII зимових Дефлімпійських ігор національна дефлімпійська збірна команда України у складі всього 20-ти спортсменів та змагаючись майже з 450 дефлімпійцями з 27 країн світу попри все утрималась у десятці найсильніших світу за кількістю золотих нагород та стала третьою разом із командою США) за загальною кількістю медалей.

Усім відомо, у яких  непростих умовах нашій команді прийшлось виступати на Дефліміпіаді-2015: дефлімпійці боролись не стільки за медалі, скільки за МИР для України. Присвячуючи кожну свою звитягу рідній землі, вони гідно виконали покладену на них почесну миротворчу місію…

Багато людей тут, в Ханти-Мансійську підтримували команду, вболівали за українців. Сподіваємось, вони розуміють та усвідомлюють, або ж зрозуміють наскільки значимим є мир для кожного із нас – для України, Росії, Європи і світу. Сподіваємось, що всі почують нечуючих спортсменів з України з  їхнім голосним закликом до МИРУ!

Наразі команда готується до Урочистої церемонії закриття Дефлімпіади-2015, а ми усіх запрошуємо зустрічати дефлімпійців 6 квітня о 16:15 в аеропорту Бориспіль!

Прес-служба НКСІУ

  Категорія: