Національна Асамблея осіб з інвалідністю України отримала лист з подякою від Українського Католицького Університету

14 Квітня 2016 Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України отримала лист з подякою від Українського Католицького УніверситетуНаціональна Асамблея осіб з інвалідністю України отримала лист з подякою від Українського Католицького Університету. В цьому листі від імені студентів, викладачів та керівництва закладу в.о. ректора Тарас Добко висловлює вдячність п. Байді Ларисі Юріївні за цікаву та інформативну зустріч в стінах нашого університету.

Український Католицький Університет
Всеукраїнське громадське об'єднання
Національна асамблея осіб з інвалідністю України

п. Байді Ларисі Юріївні

Шановна Ларисо Юріївно!

Від імені студентів, викладачів, та керівництва Українського католицького університету дякуємо Вам за цікаву та інформативну зустріч 16 грудня 2015 року в нашого університету. Прочитана Вами лекція «Нові підходи до питання інвалідності» значно збагатила знання студентів та викладачів про сучасне міжнародне трактування інвалідності. Хочемо зазначити, що Ваша розповідь і наступна дискусія були вкрай необхідними й корисними, оскільки працівники кафедри загальної та соціальної педагогіки дуже гостро відчували потребу вийти за рамки існуючої традиційної парадигми, у великій мірі успадкованої ще з тоталітарних часів, коли держава намагалася зробити людину з інвалідністю та/або обмеженими можливостями «невидимою», щоб не псувати загальну картину «щасливого соціалістичного буття».

Слід також зазначити, що всі студенти, котрі відвідали Вашу лекцію, неодноразово висловлювали своє захоплення від отриманої інформації та приємного спілкування з Вами. Цінно, що студенти уміло застосовують набуті знання під час вивчення навчальної дисципліни «Основи спеціальної педагогіки». Інформація про нашу зустріч розміщена на університетському сайті за адресою http://ucu.edu.ua/news/30535

Ми також дуже вдячні панові Ярославу Грибальському за участь в організації цього заходу, а також за наочну демонстрацію необхідних архітектурних змін для забезпечення принципу безбар’єрного доступу в головний корпус УКУ за адресою Свєнціцького, 17.

Висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому ми зможемо проводити спільні заходи з Вами та Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України.

З повагою й побажанням успіхів, в.о. ректора Т. Добко

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.