Національна Асамблея людей з інвалідністю України вітає наших дефлімпійців з першими нагородами!

1 Квітня 2015 Друкувати цю новину

Національна дефлімпійська збірна команда України у другий день змагань Дефлімпіади-2015 успішно продовжує медальну естафету: сьогодні зранку нашим мужчинам (Андрій Андіріїшин, Павло Мандзюк та Володимир Пишняк) вдалось вибороти у естафеті 3х10 км  cрібло.

def

Причому, команда України була досить близькою до золота: у першому етапі естафети впевнено лідирував Андріїшин Андрій, обігнавши суперника з Росії, проте, передавши естафету Павлові Мандзюку, лідерство перейшло до росіян, на третьому етапі Володимиру Пишняку практично до фінішу вдалось взяти лідерство у свої руки і лише за декілька метрів до такої жаданої перемоги сильнішому супернику пощастило більше: Володимир відстав на 2, 9 с. таким чином, у команди України - друге місце, третє з великим відставанням від лідерів вдалось вибороти команді Китаю.

Український ранок 29 березня 2015 року став яскравим продовженням вечірньої церемонії відкриття ХVIII зимових Дефлімпійських ігор, на яких лише один спортсмен від команди України Андрій Андріїшин, продовжуючи традицію спортсменів-паралімпійців в Сочі-2014, гордо виніс прапор України, таким чином заявивши від мені усіх дефлімпійців української держави про наше нестримне прагнення миру. І вже з самого ранку на змаганнях у скіатлоні (10Х10 км чоловіки) українському прапороносцю вдалось вибороти срібну нагороду, поступившись лідеру гонок лише на 16.8с, а його товаришеві по команді Павлові Мандзюку - дебютанту цих Ігор - бронзову медаль.

Таким чином, у доробку національної дефлімпійської збірної команди, яка продовжує свою миротворчу місію тут, у далекому від України Ханти-Мансійську, 3 високі нагороди: 2 срібні та 1 бронзова медаль.  Загалом команда України за підсумками другого змагального дня на четвертому місці

Дорогі наші дефлімпційці! Ми пишаємось Вами! Від щирого серця вітаємо Вас з першими важливими перемогами на ХVIII зимових Дефлімпійських іграх! Ви показуєте справжній чемпіонський характер. Бажаємо Вам нових перемог, витримки, сили духа! Вся Україна тримає за вас кулачки. Ми вболіваємо за Вас!

Слава Україні! Героям Слава!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.