Наталію Гарач обрано до Наглядової ради Суспільного мовлення

Наталію Гарач обрано до Наглядової ради Суспільного мовлення
2 Лютого 2021
Друкувати цю новину

1 лютого відбулася конференція громадських об’єднань та асоціацій, що діють у сфері захисту прав осіб з інвалідністю. З-поміж дев’яти кандидатів до складу Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України обрано Наталію Гарач.

Учасників конференції  привітали членкиня Національної ради Тетяна Руденко, керівниця проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для зміцнення свободи медіа в Україні» Галина Смірнова, голова Наглядової ради Світлана Остапа, секретар Наглядової ради Вадим Міський і виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Наталія Скрипка (членкиня у сфері захисту прав осіб з особливими потребами минулого складу).

Участь у конференції взяли 17 громадських об’єднань. Ними було висунуто 10 кандидатів до Наглядової ради. Під час конференції одна організація – Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадянського почину «Єднання» – зняла висунуту кандидатуру.

Переможця обирали учасники конференції – представники громадських об’єднань та асоціацій таємним рейтинговим голосуванням. Найбільшу кількість балів отримали:

Гарач Наталія  – 51,

Сачук Юлія – 48,

Журбенко Ольга – 42.

Таким чином, членом Наглядової ради НСТУ від громадськості у сфері захисту прав осіб з особливими потребами стала Наталія Гарач. Її було делеговано Національним комітетом спорту осіб з інвалідністю України.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України вітає Наталю Гарач з обранням та бажає успіхів, натхнення та наснаги на цій відповідальній посаді!

Наглядова рада НСТУ сформована відповідно до Закону України “Про суспільне телебачення та радіомовлення України”, здійснює свої повноваження з моменту державної реєстрації НСТУ – 19 січня 2017 року. До складу Наглядової ради увійдуть представники громадськості і депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.

Наглядова рада визначає основні напрями та стратегії розвитку Суспільного мовника, затверджує редакційний статут, обирає на конкурсних засадах голову та за його/її поданням членів правління, визначає ключові показники ефективності компанії, формує ревізійну комісію тощо.

Цього тижня будуть проведені ще дві конференції –  у сфері захисту інтересів дітей та молоді і у творчій сфері.

Це вже третя конференція, яка відбувається в рамках оновлення складу Наглядової ради суспільного мовника у зв’язку із завершенням повноважень попередніх членів цього наглядового органу НСТУ.

 

  Категорія: