Нарада у Мінсоцополітики

Нарада у Мінсоцополітики
24 Лютого 2015
Друкувати цю новину

Picture (1)Директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Сергій Артюх брав участь у нараді з керівниками державних та казенних експериментальних протезно-ортопедичних підприємств, яку проводив перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко.

Обговорювали забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації людей із особливими потребами з огляду на зміни до законодавства та виклики сьогодення.

Також переглядали граничні ціни на технічні та інші засоби реабілітації з урахуванням зростання курсу валют, умови закупівлі сировини, матеріалів та комплектуючих до технічних та інших засобів реабілітації без застосування тендерних процедур, підходи та критерії до розподілу державних коштів, корегуванні сум договорів між підприємствами протезної галузі.

Йшлося і про функціонування Централізованого банку даних з проблем інвалідності та доступу до нього, а також удосконалення документообігу шляхом запровадження електронних калькуляцій на технічні засоби реабілітації, про функціонування сервісних центрів при державних та казенних протезно-ортопедичних підприємствах.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія: