Напередодні Міжнародного дня захисту дітей 23-24 травня в місті Ірпінь (Київська область) відбудеться Друга зустріч Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»

18 Травня 2017 Друкувати цю новину

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей 23-24 травня в місті Ірпінь (Київська область) відбудеться Друга зустріч Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»Захід організовано в рамках проєктів «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» та «Підсилення спроможності громадських організацій, що керуються батьками, підтримувати здійснення реформ, спрямованих на права та потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що фінансуються Європейським Союзом та Урядом Німеччини, і виконуються за підтримки ЮНІСЕФ. Проєкти є частиною Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджується Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків). У цьому заході беруть участь батьки Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Львівської, Одеської та Харківської областей, а також м. Києва.

Принцип, на якому ґрунтується робота системи раннього втручання (РВ), передбачає максимальне наближення умов сім’ї, яка виховує дитину з особливими потребами, до способу життя більшості звичайних: діти живуть зі своїми рідними, відвідують дитячий садок і школу, поступово стають незалежнішими, але при цьому отримують необхідну спеціальну допомогу й реабілітацію. А батьки тим часом можуть повноцінно працювати, відпочивати, не боячись думки про майбутнє своєї дитини.

До впровадження цієї моделі дітьми раннього віку з різними особливостями розвитку займалися і займаються тільки медичні заклади. Послуга раннього втручання — це комплексна психологічна, соціальна, , медична та освітня допомога. Найбільше мотивовані у створенні такої послуги батьки особливих дітей. Тому тати й мами з усієї України вирішили об’єднати свої зусилля в лобіюванні перед державою системи РВ у нашій країні.

Запрошуємо журналістів взяти участь:

Що?    Друга зустріч Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»

Коли?  23-24 травня 2017 р., початок 23 травня, 10:00

Де?     «Конференц-Хол Ірпінь», м. Ірпінь (Київська область), вул. Северинівська, 118А

Учасники:

  • Валерій Сушкевич - Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Адміністрації Президента України, Голова Національної асамблеї людей з інвалідністю України
  • Сергій Полюк - менеджер сектора Соціального забезпечення та охорони здоров'я Представництва ЄС в Україні
  • Назгул Чолпонбаєва – спеціаліст з захисту дітей Представництва ЮНІСЕФ в Україні
  • Наталя Скрипка - Виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України
  • Філіпа Рассел - міжнародний експерт Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», основоположник і лідер батьківського руху в Великобританії, мама сина з інвалідністю
  • Арморер Вейсон - британський менеджер Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»
  • Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»
  • А також представники батьківського руху з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Львівської, Одеської, Харківської та Київської областей

Контакти для ЗМІ: т. 0503285787 Олег Трачук rvu.parents@gmail.com

Програма

Анкета

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.