НАІУ започатковує “Он-лайн школу батьків – громадських активістів»

5 Червня 2020 Друкувати цю новину

Національна Асамблеяї людей з інвалідністю України запускає «Он-лайн школу батьків - громадських активістів» для учасників Всеукраїнського Форуму «Батьки за раннє втручання».

Цикл вебінарів розроблено з метою підвищення професійної спроможності батьків дітей з інвалідністю у забезпеченні діяльності їх громадських об’єднань. Навчання сприятиме отриманню батьками-лідерами необхідних знань та навичок, щоб відігравати ключову роль у просуванні та захисті прав своїх дітей, впровадженні реформ, які дозволять дітям з інвалідністю та особливостями розвитку отримати «кращий старт» в житті, отримувати належні послуги для їх розвитку та повноцінного життя.

Заняття тривалістю 2 години проводитимуться НАІУ щопонеділка на платформі ZOOM.

Заходи спеціально розроблені та рекомендовані для участі керівникам та лідерам ГО, бухгалтерам, кадровикам, юристам та іншим представникам організацій.

Теми вебінарів сформовано на запит ГО учасників Всеукраїнського Форуму «Батьки за раннє втручання». Так, зокрема, протягом червня буде представлено теми щодо організації бухгалтерського обліку та кадрового діловодства в громадських організаціях; організації та проведення інклюзивних заходів; питання встановлення інвалідності та складання Індивідуальної програми реабілітації тощо.

Дана ініціатива реалізується в рамках проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Лобіювання та адвокаційна діяльність українських НУО у реформуванні системи догляду за дітьми з інвалідністю» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Фундації SOFT Tulip (Голландія).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.