НАІУ щодо погодження нормативно-правових актів

9 Липня 2019 Друкувати цю новину

На опрацьовування до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України надійшли нормативно-правові документи від відповідних органів виконавчої влади. Після здійснення експертизи та обговорення з громадськими організаціями НАІУ погоджує їх без зауважень.

  1. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт наказу Мінсоцполітики «Про внесення Змін до Інструкції щодо порядку оформлення  і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги».
  2. Відповідно до листа Державної служби фінансового моніторингу України – проєкт наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпеченням прав осіб з інвалідністю в Державній службі фінансового моніторингу України».
  3. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення до Порядку визначення величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в населеному пункті».

Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінет Міністрів України "Про затвердження основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення на період до 2022 року»"

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.