НАІУ щодо погодження нормативно-правових актів

23 Серпня 2019
Друкувати цю новину

На опрацьовування до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України надійшли нормативно-правові документи від відповідних органів виконавчої влади. Після здійснення експертизи та обговорення з громадськими організаціями НАІУ погоджує їх без зауважень.

  1. Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення» .
  2. Відповідно до листа Мінсоцполітики - проєкт постанови Кабінет Міністрів України «Про внесення змін до Порядку утворення та діяльності Громадської ради Фонду соціального страхування».
  3. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України - проєкт постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 р. № 585», розробленого на виконання Закону України від 6 вересня 2018 р. «Про внесення змін до деяких  законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» щодо встановлення строків навчання в закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами.
  4. Відповідно до листа Пенсійного фонду України - проєкт постанови правління Пенсійного фонду України «Про затвердження змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України».
  5. Відповідно до листа Державної  служби геології та надр України – проєкт наказу Міністерства екології та природніх ресурсів України «Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній службі геології та надр України».
  6. Відповідно до листа Мінсоцполітики  - проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, у зв’язку із вчиненням домашнього насильства стосовно дітей та за участю дітей» розробленого на виконання Плану організації підготовки проєктів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 7 грудня 2017 р. № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 17 січня 2018 р. (протокол 2).
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар