НАІУ приєдналась до Тижня дій CAFE

13 Березня 2019 Друкувати цю новину

З 2 по 10 березня 2019 року в Європі проводився Тиждень дій CAFE (Centre for Access to Footballin Europe/«Центр доступу до футболу в Європі»), головний меседж якого - футбол для всіх, доступ для всіх.

Це унікальна можливість для футбольних клубів, стадіонів, федерацій та груп уболівальників відзначити більш широке залучення людей з інвалідністю, а також ту важливу роль, яку вони грають як в футболі, так і в суспільстві в цілому.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Благодійною організацією Shakhtar Social приєдналась до цієї соціальної акції та провели 10-го березня дружнє тренування з футболу для дітей з інвалідністю.

 

У тренуванні взяли участь діти віком від 6 до 16 років з різними порушеннями здоров’я, зокрема з проблемами опорно-рухового апарату, зору,  з ментальними порушеннями та особливостями розвитку. До тренування приєднались їхні батьки, брати та сестри.

На заході всі учасники змогли спробувати себе в ролі справжніх футболістів завдяки тренеру Максиму Крупеніну.  Активна розминка, навики водіння м’яча, особливості командної гри і планування стратегії перемоги – все це створило гарний настрій дітям і їх батькам, та запалило бажання займатися футболом.

#TotalAccess Футбол для всіх, доступ для всіх.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.