НАІУ презентує восьмий випуск бюлетеня «Алгоритми успіху»

1 Листопада 2018 Друкувати цю новину

До вашої уваги НАІУ презентує черговий восьмий випуск бюлетеня «Алгоритми успіху», що виходить в рамках реалізації в Україні міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Бюлетень створено з метою підвищення рівня поінформованості про соціальне підприємництво, змін у законодавстві, трудових відносин, оподаткування та звітності, а також консультації та успішні практики проєкту тощо.

В цьому номері ви дізнаєтесь про  нові правила до порядків реєстрації та застосування РРО, реєстрації та ведення розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, а також порядку опломбування РРО. Також  якими будуть ставки єдиного податку та ЄСВ для підприємців у 2019 році, дещо нове про перевірку неоформлених працівників і, як завжди, юридична консультація, новини проєкту та нова успішна історія від героя нашого проєкту Дениса Верзилова.

Завантажити бюлетень за посиланням.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.