НАІУ отримала подяку від Агенції НАТО з підтримки і постачання

7 Грудня 2017 Друкувати цю новину

Шановний пане Сушкевич!

Від імені Агенції НАТО з підтримки і постачання я хочу висловити Вам та Вашим підлеглим слова подяки за самовіддачу у зміцненні співпраці між Урядовими організаціями України та НАТО.

Як Вам відомо, Трастовий фонд НАТО з медичної реабілітації разом Міністерством соціальної політики України та Міністерством молоді та спорту України здійснюють підтримку в імплементації програми активної реабілітації «Повернення до життя» шляхом фінансування та проведення спортивних таборів у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного паралімпійського комітету України, розташованому в горах Карпати.

Ми вбачаємо Вашу залученість до програми як ключовий елемент успішної імплементації цієї ініціативи в рамках Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні. Це дійсно реальний приклад вдалого практичного співробітництва на міжнародному рівні.

Використовуючи цю нагоду я хочу подякувати Вам, пане Сушкевич, за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість та значний вклад у співробітництво України і НАТО у медичній сфері.

Наше співробітництво підтверджує можливість досягнення успіху, коли є бажання та великі зусилля з обох сторін – України та НАТО.

З повагою та вдячністю,

Фредерік Пежо

Керівник сектору Трастових фондів

NSPA

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.