НАІУ – єдина серед громадських організацій осіб з інвалідністю, що запрошена до роботи Конституційної Асамблеї

16 Лютого 2012 Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України стала єдиною серед громадських організацій осіб з інвалідністю України, яка запрошена до участі в роботі Конституційної Асамблеї

Нещодавнім Указом Президента України № 31/2012 від 25 січня 2012 року «Питання формування та організації діяльності Конституційної Асамблеї» в нашій державі прийнято порядок утворення спеціального допоміжного органу - Конституційної Асамблеї - головною метою створення та діяльності якого є підготовка законопроєкту про внесення змін до Конституції України.

Конституційна Асамблея створюється у складі 100 осіб із числа громадян України, які мають відповідну фахову підготовку та досвід роботи у сфері державотворення і правотворення, мають авторитет у суспільстві та, як правило, не є особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і включаються до складу Конституційної Асамблеї за згодою.

Дуже важливо та знаково, що саме Національну Асамблею осіб з інвалідністю України – громадську організацію осіб з інвалідністю, яка фахово може представляти думку загалу громадян з інвалідністю в питаннях формування конституційних положень – єдину серед усього загалу громадських організацій осіб з інвалідністю запрошено до участі в роботі Конституційної Асамблеї.

Прес-служба НКСІУ

Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.