НАІУ дякує Православній Церкві України та особисто Предстоятелю Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за підтримку людей з інвалідністю

18 Лютого 2021 Друкувати цю новину

НАІУ дякує Православній Церкві України та особисто Предстоятелю Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за підтримку людей з інвалідністю.

16 лютого Секретаріат Національної Асамблеї людей з інвалідністю України отримав від Православної церкви України 200 продуктових наборів.

Благодійні пакунки будуть передані громадським організаціям – членам НАІУ для підтримки сімей/людей з інвалідністю, з числа внутрішньо переміщених осіб, у т.ч. з інвалідністю, родин, що виховують/опікуються дітьми з інвалідністю.

Це важлива підтримка в умовах карантину, і дає можливість зберегти своє здоров’я.

Всі ці продукти – це не чергова акція, запланована напередодні, це – швидке реагування на потреби тих, хто опинився в скруті. І ті, хто відгукнувся, насправді, мають велике серце, сповнене любов’ю. Дякуємо вам за підтримку, за готовність і рішучість, за щире бажання допомогти найбільш потребуючим особам в непростому для всіх часі.

Також подяка семінаристам Київської православної богословської академії, які радо долучилися до формування продуктових пакетів!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.