Надання соціальних послуг на Тернопіллі

3 Червня 2014 Друкувати цю новину

Надання соціальних послуг на ТернопілліПрацівники Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю спільно з представниками Тернопільського міського центру соціальних служб для сім»ї дітей і молоді провели засідання круглого столу.

Тема зустрічі – «Основні аспекти впровадження проєвропейської моделі надання соціальних послуг сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах». В роботі круглого столу взяли участь представники громадських організацій Тернополя, благодійних фондів соціального спрямування. Під час обговорення піднімались питання покращення надання соціальних послуг потребуючим громадянам. Особливо гостро стоїть питання підтримки молодих людей з особливими потребами. Обласним відділенням здійснюється фінансування за навчання 20 людини з інвалідністюм. Випускники ВУЗів можуть знайти нові можливості для власної самореалізації. Разом з молодіжною біржею праці та центром зайнятості населення проводим заходи для працевлаштування молоді, особливий акцент надається забезпечення першим робочим місцем колишніх «наших» студентів.

Великою підтримкою для сімей з дітьми людини з інвалідністюми є наявність в області центрів соціальної реабілітації. Обладнання для цих центрів придбане за кошти Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. Таких в області є 9. Щороку в цих центрах проходять реабілітацію до 2000 діток.

Обговорювались також пропозиції щодо організації та проведення заходів до Дня Матері та Міжнародного дня сім'ї.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.