На Волині незрячий активіст презентує новий телевізійний проект

14 Червня 2019 Друкувати цю новину

Віталій Ткачук у редакції «Газети Волинь»

Програма «Генерація хороших людей» вийде в ефір на Громадському інтерактивному телебаченні

Ведучий нового проекту – лучанин Віталій Ткачук. З 2009 року чоловік очолює Волинський осередок ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії».

В мене була дитяча мрія стати радіоведучим, і я думав, що вона нездійсненна, бо я незрячий. Але Бог розпорядився по-іншому.

За ці 10 літ він неодноразово побував у різноманітних ефірах на радіо і телебаченні як гість, а тепер планує сам запрошувати до розмови у студії «хороших людей».

«В мене була дитяча мрія стати радіоведучим, і я думав, що вона нездійсненна, бо я незрячий. Але Бог розпорядився по-іншому. Дуже хочу спробувати свої сили в ролі ведучого», – каже Віталій.

Відтепер щосуботи в ефірі громадського інтерактивного телебачення о 19 годині буде виходити авторська програма «Генерація хороших людей», в якій братимуть участь знакові люди нашого краю. Першим гостем програми стане політик, економіст, помічник народного депутата Олександр Пиза.

Волинь

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.