На Волині для людини з інвалідністю відсудили 15 тисяч доларів у банку

20 Жовтня 2014
Друкувати цю новину

Волинському пенсіонеру, людині з інвалідністю ІІ групи банк не повертав вклад обсягом майже 15 тисяч доларів. Зрештою, за позовом прокуратури суд зобов’язав банкірів виконати власні зобов’язання.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на прес-службу прокуратури області.

До прокуратури Луцького району звернувся інвалід ІІ групи, якому ПАТ «Відкритий Акціонерний Банк» не повертав майже 15 тисяч доларів США вкладених ним коштів.

Провівши перевірку, прокурори з’ясували, що між пенсіонером та відділенням банку було укладено договір строкового банківського вкладу. По закінченню терміну вкладу чоловік подав до банку письмову заяву, за якою цей договір було розірвано, а суму вкладу з нарахованими відсотками чомусь не повернуто вкладнику на його вимогу, а переведено на поточний іменний рахунок.

Згодом пенсіонер більше ніж десять разів звертався до банку з проханням повернути йому гроші, проте фінустанова повернула лише незначну їх частину.

Враховуючи те, що чоловік є пенсіонером та неспроможний через стан здоров’я самостійно захистити свої порушені майнові права, прокуратурою району було подано в його інтересах позовну заяву про стягнення з банку усіх вкладених ним коштів.

Рішенням Луцького міськрайонного суду позов прокурора було задоволено в повному обсязі. Банк зобов’язано повернути пенсіонеру усю суму вкладу разом із нарахованими відсотками – понад 165 тисяч гривень.

Волинь.Post

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар