На Волині звільнено з роботи завідуючу відділенням територіального центру соціального обслуговування, яка порушувала права підопічних

2 Липня 2013 Друкувати цю новину

На Волині звільнено з роботи завідуючу відділенням територіального центру соціального обслуговування, яка порушувала права підопічнихПрокуратурою міста Нововолинська припинено незаконні дії завідуючої стаціонарного відділення для постійного проживання місцевого територіального центру соціального обслуговування виконавчого комітету Нововолинської міської ради, яка порушувала права своїх підопічних – осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

Як встановили прокурорські перевірки, завідуюча відділенням з власної ініціативи змінила порядок отримання пенсії окремими підопічними, які проживали у територіальному центрі, та перевела її на банківський рахунок. Пенсійні ж картки пенсіонерів зберігала в себе, самостійно розпоряджаючись коштами.

Лише після втручання прокуратури пенсійні картки повернули їхнім законним власникам. Окрім того, як встановили прокурорські перевірки, ця завідуюча відділенням незаконно була призначена на керівну посаду, адже навіть не мала для цього відповідної освіти.

Після внесення прокуратурою міста подання міському голові посадові особи, які незаконно призначили її на посаду, були притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Нині завідуючу стаціонарним відділенням звільнено із займаної посади.

Відомості про вчинення нею незаконних дій щодо підопічних прокуратурою міста Нововолинська внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове розслідування.

Сфера-ТВ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук