На Волинь надійшло понад 14 тис. телетюнерів

21 Лютого 2013 Друкувати цю новину

На Волинь в рамках реалізації соціальної ініціативи Президента надійшло понад 14 тис. телетюнерів. Їх безкоштовно отримають інваліди області згідно списку, який сформували органи соціального захисту населення. Загалом  на отримання безкоштовних телетюнерів від волинян було подано 22 539 заяв.

За інформацією Державного комітету з телебачення та радіомовлення, який розподіляв апаратуру, в першу чергу телетюнери  отримають ті громадяни, які користуються ефірним телебаченням. Функцію доставки товару виконають підприємства «Укрпошти».

Довідково: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року №245 визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати телетюнери. Зокрема: усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп); інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитину-людини з інвалідністю, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні;  особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років.

Джерело: Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.