На Вінниччині презентували інтерактивний фотопроєкт до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Я і місто»

4 Грудня 2019 Друкувати цю новину

На Вінниччині презентували інтерактивний фотопроєкт до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Я і місто»

3 грудня у молодіжному центрі «Квадрат» презентували інтерактивний фотопроєкт до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Я і місто».

Організаторами заходу виступили Департамент соціальної та молодіжної політики ОДА спільно з громадською організацією «Соціальна хата рівних можливостей». До реалізації проєкту також долучилася ГО «Джерело надії».

«Проєкт втілено для того, щоб кожному учаснику надати можливість гарно провести час і показати те, що ви є не лише вкрай важливою частиною нашого міста, а й країни, суспільства загалом», - зауважила представниця команди проєкту Крістіана Смірнова.

Лише за 3 дні зйомок професійним фотографам спільно з учасниками проєкту  «Я і місто» вдалося створити яскраві, емоційні та незабутні світлини. Загалом, організатори заходу отримали 78 анкет від людей з різних куточків Вінниччини та інших регіонів України.

Сьогодні своїми враженнями поділилися учасники проєкту – усі ті, чиї світлини та розповіді про яких знаходяться у молодіжному центрі «Квадрат». Під час зустрічі вони підкреслили, що для кожного участь в проєкті стала особливою сторінкою життя та подарувала неповторні враження.

Між іншим, з метою доступності виставки для осіб з порушенням зору, усі фотографії забезпечені аудіовізуальним супроводом. Крім цього, відвідувачі зможуть дізнатися більше про учасників та спробувати здогадатися про їх улюблену справу тощо. Для цього потрібно прочитати певне запитання над світлинами та «проголосувати» кольоровим стікером за обраного учасника.

Вінничани та гості міста мають можливість оглянути інтерактивну виставку «Я і місто» з 3 по 14 грудня включно у молодіжному центрі «Квадрат».

Вінницька ОДА + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.