На Старобільщині дітей з обмеженими можливостями лікують арт-терапією

9 Квітня 2014 Друкувати цю новину

На Старобільщині дітей з обмеженими можливостями лікують арт-терапієюУ відділенні соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю та дітей групи ризику при КУ «Старобільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» для дітей з обмеженими можливостями два рази на місяць проводяться групові заняття з арт-терапії. Минулого тижня діти вперше зібралися на заняття.

Застосування арт-терапії підвищує пізнавальну активність дітей, сприяє сенсорному та руховому розвитку, концентрує увагу, дозволяє здійснювати ефективний вплив на формування емоційної сфери, спонукає до подальшого розвитку компенсаторних властивостей збережених функціональних систем.

У відділенні використовуються такі методики арт-терапії, як ізотерапія, казкотерапія, драматерапія. Завдяки цьому у дітей відбувається розвиток здібностей самовираження та самопізнання, формуються почуття причетності до колективу, групової згуртованості, доброзичливі відносини.

На занятті з арт-терапії діти збираються у групи по 6-8 чоловік і створюють різні вироби з природного матеріалу, використовуючи у своїй роботі фарби та різні крупи.

На занятті панує радісна та доброзичлива атмосфера, діти з захопленням виконують завдання, які їм до вподоби.

Луганська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.