На соціальний захист осіб з інвалідністю в області витратять понад 280 млн. грн.

1 Березня 2013 Друкувати цю новину

На соціальний захист осіб з інвалідністю в області витратять понад 280 млн. грн.Полтава. Під головуванням Анатолія Олійника відбулося засідання постійної комісія обласної ради з питань соціального захисту населення, на якому розглянуто проєкт обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

Як повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко, в нашій області проживає майже 80 тисяч осіб із інвалідністю, більшість із яких потребує постійної допомоги з боку держави, місцевих органів виконавчої влади. На обліку перебуває 4639 дітей – осіб з інвалідністю. Забезпечити дотримання прав осіб з інвалідністю, задовольнити їхні потреби, створити умови для інтеграції осіб з обмеженими можливостями у суспільне життя покликана Комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.

Серед заходів Програми – розроблення індивідуальних планів реабілітації осіб з інвалідністю; створення Централізованого банку даних із проблем інвалідності; відкриття реабілітаційних відділень в інтернатних установах; зміцнення матеріально-технічної бази інтернатів системи органів праці та соціального захисту населення, поліпшення харчування підопічних будинків-інтернатів; надання матеріальної підтримки особам із обмеженими фізичними можливостями та інші.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становить понад 280 млн. грн. Передбачається, що Програма фінансуватиметься з Державного бюджету України, обласного та місцевих бюджетів.

Проєкт цієї Програми депутати схвалили та рекомендували внести на розгляд сесії обласної ради.

Комісія також розглянула внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік. У контексті даного питання, на пропозицію голови комісії Анатолія Олійника, ухвалено рекомендувати облдержадміністрації передбачити 1,2 млн. грн. на утеплення головного корпусу Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

Репортер

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.