На Рівненщині працевлаштовують осіб з інвалідністю

5 Лютого 2013 Друкувати цю новину

568 жителі Рівненської області, які мають інвалідність, минулого року знайшли роботу.

Про це повідомили в обласному центрі зайнятості. Ще майже сотню працевлаштували завдяки наданнюдотацій роботодавцям за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Разом із тим, 29 осіб з інвалідністю отримали одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності. Водночас, аби знайти робоче місце людини з інвалідністюм, їм організовують професійне навчання.

Так, минулого року перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшли понад дві сотні громадян, які мають інвалідність. З них 186 людей отримало роботу після навчання. Ще 131 безробітний з інвалідністю працював на оплачуваних громадських роботах.

Крім цього, у 2012 році до служби зайнятості звернулося понад тисячу краян з інвалідністю. Всього ж на обліку перебувало 1542 таких особи, однак до кінця року ця цифра зменшилася утричі інині становить 448.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.