На Прикарпатті шахраї хату продали, а людини з інвалідністю запроторили до інтернату

13 Січня 2015 Друкувати цю новину

20130120212543570Прокуратура Тисменицького району розпочала кримінальне провадження за фактом заволодіння житлом людини з інвалідністю.

Встановлено, що в 2010 році службова особа районного відділення державної виконавчої служби разом зі своїм чоловіком під приводом укладення договору про довічне утримання людини з інвалідністю незаконно заволоділи його житлом, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Так, зловживаючи довірою людини з інвалідністю другої групи, зловмисники надали приватному нотаріусу фіктивні документи, серед яких підроблене свідоцтво про смерть його сина, та уклали договір купівлі продажу помешкання чоловіка.

Відтак, скориставшись нагодою, коли він перебував на стаціонарному лікуванні, аферисти продали житло, а людини з інвалідністю, на підставі фіктивних документів оформили до будинку одиноких непрацездатних громадян.

При цьому, соціальні працівники, котрі погодили висновки про доцільність розміщення людини з інвалідністю в закладі , склали та підписали документи, внісши до них неправдиві відомості про те, що інвалід проживає у своєму житлі, хоча на той час, воно вже було відчужено.

Отримані від продажу будинку кошти зловмисники використали на власні потреби.

Внаслідок таких злочинних дій 56-річного людини з інвалідністю позбавлено власного житла, а нещодавно чоловік залишився ще й без ноги.

Досудове розслідування триває.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.