На Прикарпатті відкрили районний Центр соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю

18 Січня 2013
Друкувати цю новину

17 січняу селищі Обертин Тлумацького району відбулося відкриття районного Центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю. Центр розмістилися у капітально відремонтованому і реконструйованому приміщенні колишньої селищної поліклініки. Директором центру призначено Михайла Рудніцького.

Загальна кошторисна вартість робіт складає – 947,6 тис. грн., робіт виконаних на загальну суму – 872,471, з них кошти державного бюджету – 657,4 тис. грн. та районного – 215,1 тис. грн. Меблі, інвентар та обладнання для центру придбано за кошти районного бюджету (40 тис. грн.) та спонсорські кошти.

Уже підібрано першу групу з 8 дітей району з особливими потребами які проходитимуть реабілітацію.

Основною метою роботи центру є допомогти дітям-людини з інвалідністюм подолати труднощі особистісного розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, забезпечити розвиток їхніх здібностей та набуття життєвого досвіду.

Функціонування Центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю в районі надасть можливість вирішувати проблеми дітей, на долю яких випали важкі випробування хворобами. В оновленому закладі кожна дитина отримає всебічний розвиток, турботу та впевненість у завтрашньому дні.

Паралелі

 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар