На обговоренні проєкт Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2026 роки

21 Грудня 2020 Друкувати цю новину

Шановні колеги! 

Уряд підводить підсумки обговорення Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2026 роки (далі – проект Стратегії), яке  триває з липня 2020 року. 

Проєкт Стратегії покликаний стати максимально конкретним дороговказом спільних дій Уряду та громадського сектору з метою покращення умов для розвитку громадянського суспільства.

Ваша організація також може приєднатися до обговорення на урядовому порталі.

Читайте та обговорюйте:

https://www.kmu.gov.ua/news/zaproshuyemo-do-obgovorennya-proektu-ukazu-prezidenta-ukrayini-pro-nacionalnu-strategiyu-spriyannya-rozvitku-gromadyanskogo-suspilstva-v-ukrayini-na-2021-2026-roki?fbclid=IwAR0S-Ar2t4PwQkRKqjlxueioiSt6O0xrGgrmHVGbOW1UsMi0K2UiH5dJ030

 

#НАІУ #НІЧОГО_ДЛЯ_НАС_БЕЗ_НАС

Інформацію розміщено в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту  «Участь в процесах прийняття рішень: НІЧОГО ДЛЯ НАС БЕЗ НАС», який реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок коштів Державного бюджету України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.