На Миронівщині відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе – 2019»

17 Жовтня 2019 Друкувати цю новину

На Миронівщині відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе – 2019»Ювілейний XXV освітньо-реабілітаційний обласний фестиваль дитячої творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2019» відбувся в селі Карапиші Миронівського району. Участь в урочистій церемонії взяв голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.

Цьогоріч учасниками фестивалю стали 146 дітей з інвалідністю від 7 до 17 років з усіх регіонів Київщини – лауреати районних та міських фестивалів, які мають досягнення у творчості.

В рамках заходу організували психолого-педагогічну діагностику, творчо-реабілітаційну діяльність засобами декоративно-вжиткового мистецтва, експертизу потенційних здібностей і можливостей. Зокрема, провели всеобуч для батьків, які виховують дітей з інвалідністю, навчання та ознайомлення з основними методиками проведення корекційно-реабілітаційного процесу.

Голова Київської ОДА оглянув творчі роботи дітей і познайомився з учасниками. Михайло Бно-Айріян наголосив на важливості фестивалю, який надає можливість особливим дітям самореалізуватися, представити свої творчі доробки, зростати духовно, і жити повноцінним життям.

«Саме ви, діти, – майбутнє нашої країни. Тому в турботі про вас, у створенні умов для вашого всестороннього розвитку ми вбачаємо завдання не лише сім’ї, але й суспільства та держави. Для нас надзвичайно важливо, щоб ваше дитинство було радісним та безтурботним, щоб ви могли реалізувати свої таланти та втілити мрії у життя. Щороку ви збираєтеся з силами та демонструєте таланти, надихаючи своїм прикладом кожного гостя фестивалю крок за кроком йти до власної цілі та досягати її, не дивлячись ні на що. Ми вами пишаємося та захоплюємося, водночас», – привітав учасників фестивалю очільник області.

Нагадаємо, з метою забезпечення конституційних прав дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в області реалізується комплексна програма «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року. В рамках цієї програми проводиться фестиваль «Повір у себе».

Київська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.