На Львівщині запрацював ще один інклюзивно-ресурсний центр

by Наталія | 14 Вересня 2018 11:57

На Львівщині запрацював ще один інклюзивно-ресурсний центр

11 вересня на базі Сокальської загальноосвітньої школи №4 відкрили комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальськоі районної ради.

У центрі облаштували кабінети практичного психолога, вчителя-реабілітолога, вчителя-логопеда, дефектолога тощо. Туалетні приміщення мають спеціальні пристосування, окрім того, є пандус та зручні двері для пересування дітей з інвалідністю.

«У новому центрі забезпечені вимоги безбар'єрності та доступності для осіб з особливими освітніми потребами. Інклюзивно-ресурсні центри - це заклади, які повинні надавати допомогу, реабілітаційні послуги, робити супровід дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18  років", - наголосила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

На Львівщині запрацював ще один інклюзивно-ресурсний центр

Рішення про створення таких центрів ухвалили у м. Львові, Бориславі, Дрогобичі, Самборі, а також у Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Пустомитівському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Стрийському, Яворівському та Турківському районах Львівщини.

Львівська ОДА

Source URL: https://naiu.org.ua/na-lvivshhyni-zapratsyuvav-shhe-odyn-inklyuzyvno-resursnyj-tsentr/