На Львівщині відкриють два центри денного перебування для дітей з інвалідністю

На Львівщині відкриють два центри денного перебування для дітей з інвалідністю
26 Вересня 2016
Друкувати цю новину

На Львівщині відкриють два центри денного перебування для дітей з інвалідністюВосени цього року на території Львівської області запрацює мережа освітньо-соціально-культурних центрів для дітей з інвалідністю. Це буде перший в Україні пілотний проєкт денного перебування для дітей з інвалідністю, створений у співпраці влади та громадськості.

Про це розповіла заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська, передає прес-служба ЛОДА.

За словами Маріанни Вільшинської, перші такі центри планують відкрити на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів святого Миколая» (в минулому КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №104 І-ІІ ступенів») та у приміщенні КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Марії Покрови».

«Особливі дітки після школи фактично залишаються один на один із батьками, котрі рідко можуть кваліфіковано надати увесь спектр послуг, яких потребує дитина-інвалід. Та й взагалі процес здобуття знань для них є достатньо складним. І власне мережа центрів денного перебування дозволить «звільнити руки» батькам, адже їхні діти зможуть проводити весь позаурочний час з кваліфікованими фахівцями», – зазначила Маріанна Вільшинська.

Пріоритетним напрямком діяльності цих закладів, зокрема, буде формування вмінь дітей з особливими потребами, розвиток їх інтелектуальних та творчих здібностей, реабілітація та оздоровлення.

Львівська ОДА закликає батьків, у яких зростають дітки з інвалідністю, зголошуватися для запису у групи денного перебування у вище згадані заклади.

ZIK

  Категорія: