На Львівщині триває п’ятнадцятий табір активної реабілітації воїнів, які отримали важкі поранення внаслідок участі в АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ”.

25 Червня 2018 Друкувати цю новину

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ триває п’ятнадцятий табір активної реабілітації воїнів, які отримали важкі поранення внаслідок участі в АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ".

Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів» й проходить з 14 по 27 червня 2018 року.

Група складається з 8 бійців, які під час бойових дій на сході України отримали травми та поранення, серед яких є одна дівчина, яка пересувається на кріслі колісному.

Програма табору складається з наступних дисциплін, зокрема: тренування в тренажерній залі, психофізичне тренування, походи по мальовничим Карпатським горам, аеробіка.  Для тих учасників, які пересуваються кріслом колісним будуть проведені тренування освоєння техніки володіння коляскою активного типу, а також індивідуальні заняття з психологом та стрільба з лука.

Також учасники отримання навичок в спортивних дисциплінах, таких як боче, настільний теніс, крокет, нову.

В програмі також вечірні заходи та майстер –класи.

З метою відновлення сил, після тренувальних днів, учасники табору відвідували сауну та масажі.

В ході проведення табору, важливого значення мають інтеграційні процеси, які спрямовані на повернення бійців АТО в мирне, цивільне життя. З цією метою всі тренування та вечірні заходи проводилися спільно з учасниками фізкультурно - спортивних таборів, які в цей же час проходять на базі Західного реабілітаційно – спортивного центру НКСІУ.

Під час табору панує дружня атмосфера насичена спортивним духом.

Захід відбувається в рамках Міжнародного проекту «Програма активної реабілітації «Повернення до життя» для травмованих, діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що реалізують Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук