На Львівщині триває інформаційний семінар “Ефективне використання потенційних можливостей ГОІ в забезпеченні захисту соціальних, економічних, культурних інтересів осіб з інвалідністю”

by sancho | 25 Жовтня 2018 13:21

Сьогодні на Львівщині на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ (Львівська обл., Турківський р-н, с. Яворів) розпочав свою роботу   Інформаційний семінар "Ефективне використання потенційних можливостей ГОІ в забезпеченні захисту соціальних, економічних, культурних інтересів осіб з інвалідністю".

Організатор заходу: Національна Асамблея людей з інвалідністю України, за підтримки Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ.

Під час заходу будуть розглянуті наступні питання: участь громадських організацій у сфері формування політики з питань інвалідності, питання децентралізації влади та роль ГОІ у цьому процесі, участь ГОІ у соціальному замовлені на рівні громади, раннє втручання, доступність, зайнятість та працевлаштування ОЗІ, забезпечення ТЗР, Альтернатівний звіт КПІ  та інші.

Більш фото на сторінці у ФБ.

Source URL: https://naiu.org.ua/na-lvivshhyni-tryvaye-informatsijnyj-semir-efektyvne-vykorystannya-potentsijnyh-mozhlyvostej-goi-v-zabezpechenni-zahystu-sotsialnyh-ekonomichnyh-kulturnyh-interesiv-osib-z-invalidnistyu/