На Львівщині триває черговий табір активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

1 Березня 2018 Друкувати цю новину

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ триває черговий (тринадцятий) табір програми активної реабілітації «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ», який проходить з 23 лютого по 6 березня 2018 року.   Захід відбувається в рамках Міжнародного проекту «Програма активної реабілітації «Повернення до життя» для травмованих, діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що реалізують Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України.

Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів (два тижні) для кожної особи.

Група складається з 12 бійців АТО, які під час бойових дій на сході отримали травми та поранення.

З учасниками працюють: інструктори активної реабілітації, фахівці фізичної реабілітації, психологи, аніматори, арт терапевти, працетерапевти. Проводяться групові та індивідуальні заняття із загально-фізичної підготовки, лікувальної фізкультури та ерготерапії; індивідуальні консультації та групові заняття.  Тренери-інструктори з паралімпійської підготовки проводять заняття з різних спортивних дисциплін.

Програма активної реабілітації передбачає три щоденних тренування з різних дисциплін, включаючи спортивні дисципліни, заняття з ЛФК, ЗФП та ерготерапії; заняття з психологом; бесіди із соціальних та юридичних питань; дні активного відпочинку; майстер-класи з арттерапевтами; участь у вечірках.

Кожен учасник може випробувати себе у різних спортивних дисциплінах. Зокрема: настільний теніс, стрільба з луку, боча, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка, лижі – незалежно від ступеню та форми функціональних порушень.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук