На Львівщині триває бізнес – тренінг із розвитку та просування малого бізнесу «Алгоритми успіху»

by sancho | 9 Липня 2018 11:15

9 липня у Львові розпочався бізнес - тренінг із розвитку та просування малого бізнесу «Алгоритми успіху» для ФОП, що працюють у сфері громадського харчування.

Захід організовує Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі ГС «ВГО «НАІУ»)  в рамках реалізації в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової  підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета проведення  бізнес-тренінгів - сприяння розвитку та просуванню малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

У заході беруть участь 20 учасників - фізичні особи-підприємці з числа внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та членів їх сімей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України, зі Львівської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської областей та міста Києва. Зокрема 50% з них вже відкрили власний ФОП в рамках реалізації проекту ТЕАМ минулого року.

 

3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

Source URL: https://naiu.org.ua/na-lvivshhyni-tryvaye-biznes-trening-iz-rozvytku-ta-prosuvannya-malogo-biznesu-algorytmy-uspihu/