На Львівщині триває бізнес – тренінг із розвитку та просування малого бізнесу «Алгоритми успіху»

9 Липня 2018 Друкувати цю новину

9 липня у Львові розпочався бізнес - тренінг із розвитку та просування малого бізнесу «Алгоритми успіху» для ФОП, що працюють у сфері громадського харчування.

Захід організовує Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі ГС «ВГО «НАІУ»)  в рамках реалізації в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової  підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета проведення  бізнес-тренінгів - сприяння розвитку та просуванню малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

У заході беруть участь 20 учасників - фізичні особи-підприємці з числа внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та членів їх сімей, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України, зі Львівської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської областей та міста Києва. Зокрема 50% з них вже відкрили власний ФОП в рамках реалізації проекту ТЕАМ минулого року.

 

3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • законодавче регулювання підприємництва;
  • чинне законодавство щодо оподаткування підприємницької діяльності в Україні;
  • сучасні технології SEO-просування, Інтернет-маркетинг;
  • основи фандрайзингу, основні правила/вимоги до написання бізнес-проектів;
  • обмін досвідом ведення власного бізнесу серед учасників тренінгу: напрацювання та впровадження бізнес-ідей, проблеми, що виникали в процесі підприємницької діяльності та шляхи їх вирішення;
  • майстер-клас (за напрямками діяльності).
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук