На Львівщині стартує проєкт, спрямований на підвищення рівня поінформованості фахівців та батьків про послугу раннього втручання, фінансований Європейським союзом

11 Квітня 2018
Друкувати цю новину

На Львівщині стартував проєкт, спрямований на підвищення рівня поінформованості фахівців та батьків про послугу раннього втручання, фінансований Європейським союзом25 квітня у Львові в приміщенні КРУЗТ ЛМЦР «Джерело» відбудеться перший просвітницький семінар про філософію, зміст та практику раннього втручання», на який запрошені сімейні лікарі, педіатри, інтерни, корекційні педагоги, соціальні працівники та батьки.

Проєкт «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання» у рамках проєкту «Ефективні партнерства з впровадження раннього втручання в Україні. Ініціативи з підвищення спроможностей батьківських НДО» реалізовують ГО «Розправлені крила», БУ НРЦ «Джерело» та ЗУГО «Безмежний діалог».

Реалізація проєкту передбачає проведення шести просвітницьких семінарів у Львові та області за участі представників медичної, освітньої та галузі соціального захисту, а також батьків дітей з особливими потребами. Окрім цього в рамках проєкту будуть перекладені українською та видрукувані інформаційні брошури «Якщо у вашої дитини є розлади аутистичного спектра», «Якщо малюк народився з порушеннями розвитку» та «Ранній розвиток дитини. Закономірності розвитку моторики, мовлення, комунікації, сенсорної та емоційної сфери дитини від народження до 3-х років», а також лаконічні інформаційні флаєри. Підсумком впровадження проєкту стане Регіональний форум у Львові за участі представників органів влади, профільних фахівців, батьків та громадського сектору.

Перший із запланованих семінарів відбудеться 25 квітня у Львові в приміщенні КРУЗТ ЛМЦР «Джерело». На нього запрошені сімейні лікарі, педіатри, інтерни, корекційні педагоги, соціальні працівники та батьки.

Перед початком інформаційного семінару для представників преси буде проведено прес-брифінг.

Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення події.

Лектори:

  • Тетяна Міщук – лікар-невролог, заступник директора КРУЗТ ЛМЦР «Джерело»;
  • Оксана Винярська – сімейний психотерапевт;
  • Людмила Аннич – мама дорослої неповносправної дівчини,
  • Ганна Стасюк – сурдопедагог КЗЛОР ЛСЗШІ Марії Покрови

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 098-00-34-181 або e-mail kryla.lviv@gmail.com Юлія Аронова, керівник проєкту.

Довідкова інформація: Проєкт «Навчальні семінари для фахівців та батьків про філософію, зміст та практику послуги раннього втручання» реалізується в рамках співпраці з Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об'єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в межах впровадження проєкту «Підсилення спроможності громадських організацій, що керуються батьками, підтримувати здійснення реформ, спрямованих на права та потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що впроваджується ВГО «НАІУ», Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» і HealthProm та фінансуються Європейським Союзом.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар