На Львівщині розпочався дев’ятий табір активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

by sancho | 14 Червня 2017 09:00

Міжнародний проект «Програма активної реабілітації «Повернення до життя» для травмованих діючих та звільнених військовослужбовців і персоналу сектора безпеки і оборони України, що реалізують  Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) та Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації,  Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України продовжує свою діяльність.

Табір проходить з 1 по 22 червня 2017 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру (Львівська обл., Турківський р-н, с. Яворів).

Програма орієнтована на покращення психоемоційного стану цільової групи; формування психології оптимізму попри ураження, в т.ч. суттєві, здоров’я людини, її реальної готовності до інтеграції в «звичайне» оточення/життя; оволодіння навичками максимально самостійного життя незважаючи на отримані травми та порушення, але враховуючи їх.

Реабілітаційний курс розрахований на 12 днів (два тижні) для кожної особи.

Група складається з 12 бійців АТО, які під час бойових дій на сході отримали травми та поранення, до складу групи також входить одна дівчина.

На Львівщині розпочався дев’ятий табір активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

Знайомство з учасниками Київської та Харківської областей які проходять спортивно оздоровчі табори, в цей же час, на базі західного реабілітаційно-спортивного центру. «Презентація».

На Львівщині розпочався дев’ятий табір активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

Учасником програми можуть бути учасники бойових дій в зоні АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, черепно-мозкові травми тощо, і які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

На Львівщині розпочався дев’ятий табір активної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

Програма активної реабілітації передбачає: три щоденних тренування з різних дисциплін, включаючи спортивні дисципліни, заняття з ЛФК ЗФП та ерготерапії; заняття з психологом; бесіди із соціальних та юридичних питань; дні активного відпочинку; майстер-класи з арттерапевтами.

Учасники зможуть випробувати себе у різних спортивних дисциплінах – літніх та зимових (залежно від пори року проведення конкретного табору). А саме: настільний теніс, стрільба з луку, боча, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка, лижі – незалежно від ступеню та форми функціональних порушень.

Якщо Ви маєте бажання прийняти участь в програмі - просто заповніть анкету-заявку учасника табору.

Дати проведення наступних таборів:

Для більш детальної інформації Ви можете безпосередньо звернутися до координаторів програми за телефонами:

+38 (050) 490-10-94; +38 (050) 409-41-14

або до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України за телефоном:

+38 (044) 279-61-82

Участь у програмі безкоштовна.

Source URL: https://naiu.org.ua/na-lvivshhyni-rozpochavsya-dev-yatyj-tabir-aktyvnoyi-reabilitatsiyi-voyiniv-ato-za-programoyu-povernennya-do-zhyttya/