На Львівщині пройде черговий табір активної реабілітації «Повернення до життя»

13 Лютого 2017 Друкувати цю новину

З 18 лютого по 1 березня Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводить черговий табір в рамках Програми активної реабілітації «Повернення до життя» на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ.

Учасником програми стали учасники бойових дій в зоні АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, і які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

Проведення табору стало можливим завдяки реалізації Міжнародного проєкту за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства соціальної політики України та Міністерства молоді та спорту України

Партнером в організації таборів активної реабілітації виступає Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації».

Програма орієнтована на покращення психоемоційного стану цільової групи; формування психології оптимізму попри ураження, в т.ч. суттєві, здоров’я людини, її реальної готовності до інтеграції в «звичайне» оточення/життя; оволодіння навичками максимально самостійного життя незважаючи на отримані травми та порушення, але враховуючи їх.

Участь у програмі безкоштовна.

Наступні Табори пройдуть:

  • 20-31 березня 2017 року
  • 19-30 квітня 2017 року
  • 08-19 травня 2017 року

Якщо Ви маєте бажання прийняти участь в програмі- просто заповніть анкету-заявку учасника табору, яку розміщено на сайті Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України і з Вами обов'язково зв'яжуться.

Для більш детальної інформації Ви можете безпосередньо звернутися до координаторів програми за телефонами:

+38 (050) 490-10-94
+38 (050) 409-41-14

або до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України за телефоном:

+38 (044) 279-61-82.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.