На Львівщині учасники АТО отримуватимуть допомогу у новому реабілітаційному центрі

7 Травня 2015
Друкувати цю новину

У Трускавці запрацював реабілітаційний центр "Модричі". Напрямком діяльності центру є реабілітація пацієнтів з ураженнями головного мозку та травмами хребта.

truskavec_reabilitacija_soldaty

Центр запрацював на базі санаторію «Вернигора». Це унікальний для України заклад. Там облаштовано 24 місця для проживання людей з обмеженими фізичними можливостями найважчої категорії, тобто дизайн номерів адаптовано таким чином, щоб люди на візках могли вільно пересуватися, а також, наприклад, самостійно користуватися ванними кімнатами.

У відкритті взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, мер Трускавця Руслан Козир, комбат спецбатальйону міліції "Львів" Ігор Вольский, координатор батальйону Валерій Середа та народні депутати.

У центрі вже почали проходити реабілітацію троє учасників АТО. Це молоді хлопці родом з різних регіонів України, які отримали вогнепальні поранення близько року тому. Раніше з ними вже працювали фахівці у Львівському військовому госпіталі.

"В області вже діє програма допомоги учасникам АТО. Оцінивши ситуацію, ми будемо доповнювати цю програму як видами фінансування, так і розміром фінансування. Саме про це ми сьогодні говорили тут з головою обласної державної адміністрації", – повідомив Петро Колодій.

Перші три пацієнти проходять реабілітацію у центрі «Модричі» безкоштовно – за рахунок благодійного фонду власника закладу Ростислава Мельника. Він розповів, що їхній фонд і в подальшому буде допомагати учасникам АТО, а водночас шукатиме шляхи до залучення державних програм, щоб ще більше людей могли отримати допомогу.

Загалом у центрі "Модричі" надаватимуть повний спектр реабілітаційних та санаторно-курортних послуг для людей з обмеженими фізичними можливостями, разом із навчанням соціально-побутовим навичкам, рекреацією та спортом з метою покращення якості життя та повної інтеграції у суспільство.

Львівська ОДА + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар