На Київщині відсутня заборгованість з виплати державної соцдопомоги дітям-людини з інвалідністюм – прокуратура

5 Червня 2013
Друкувати цю новину

Прокурор Київської області Михайло Витязь повідомив, що прокуратура завжди ретельно перевіряє, яким чином в області йде реалізація державної політики у сфері безпечної життєдіяльності, зайнятості, соціального захисту дітей з особливими потребами і завдяки цьому на сьогодні на Київщині відсутня заборгованість з виплати державної соціальної допомоги. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

За повідомленням, загалом в області 6336 дітей-осіб з інвалідністю до 18 років отримують таку допомогу, з них 97 – перебувають на повному державному утриманні. Упродовж минулого року нарахована та виплачена державна соціальна допомога на суму 162,492 млн грн.

Крім того, на сьогоднішній день вихованці спеціальних шкіл-інтернатів у повному обсязі забезпечені підручниками та комп’ютерними навчальними програмами.

“Лише цього року прокуратура Київської області, реагуючи на порушення прав дітей, внесла 151 документ реагування, за результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 90 посадовців. На користь дітей відшкодовано 665 тисяч гривень, в тому числі 275 тисяч гривень до бюджету. Загалом за результатами прокурорської діяльності на Київщині поновлено права 1754 дітей”, – повідомив М.Витязь.

  Категорія: