На Харківщині напрацьовується модель соціального супроводу людей з інвалідністю після працевлаштування

30 Серпня 2013 Друкувати цю новину

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма в ході круглого столу, присвяченого питанням роботи Державної служби занятості, в Харківській області реалізується пілотний проєкт щодо організації соціального супроводу осіб з інвалідністю після працевлаштування.

«Реалізуючи соціальні ініціативи Президента України щодо створення умов для повноцінного життя громадян з інвалідністю, Міністр соціальної політики Наталія Королевська започаткувала у Харківській області пілотний проєкт щодо організації соціального супроводу осіб з інвалідністю після працевлаштування», - зазначив Ігор Шурма.

За його словами, одна з проблем у працевлаштуванні людей з інвалідністю полягає в тому, що кожен десятий із працевлаштованих службою зайнятості осіб з інвалідністю повертається до цієї установи за пошуком іншої роботи, не відпрацювавши навіть року. Саме тому в області був започаткований цей пілотний проєкт.

«Мета проєкту – підвищення ефективності працевлаштування та сприяння адаптації осіб на робочому місці, розроблення необхідного механізму взаємодії зацікавлених сторін. Ключовою ідеологією при організації усіх заходів та послуг є забезпечення необхідної допомоги особам з інвалідністю для виконання ними обов'язків на робочому місці, стабільної праці та збереження роботи на більш подовжений термін, що є головним очікуваним результатом реалізації проєкту», - підкреслив Ігор Шурма.

kharkivoda.gov.ua

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.