На Франківщині нардепи подарували реабілітаційне обладнання дітям з інвалідністю

11 Травня 2018 Друкувати цю новину

На Франківщині нардепи подарували реабілітаційне обладнання дітям з інвалідністю

Сучасне високоякісне обладнання отримали Вигодський навчально-реабілітаційний центр та Міжнародний благодійний фонд "Надія Є", що на Долинщині. Їх вручили ініціатори благодійного проєкту "Живопис на склі" – народні депутати України Анатолій Матвієнко та Михайло Довбенко.

Так, для Вигодського НРЦ закуплено офтальмологічний комбайн для діагностування та корекції зору, апарат "Віжин Z" для корекції бінокулярного зору і тристоронньої реабілітації ока та електростимулятор ока. БФ "Надія Є" отримав універсальну кабіну для підвісної терапії з реабілітаційною системою "Павук" та спеціальний фізіо-м’яч для дітей, що мають труднощі з координацією та рівновагою, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

На Франківщині нардепи подарували реабілітаційне обладнання дітям з інвалідністю

"Завдяки мистецькому проєкту "Живопис на склі", що здійснювався за сприяння духовенства монастиря Преображення Господнього у с. Гошів, на благодійному аукціоні вдалося виручити понад 200 тис. грн, за які було придбано це обладнання, – зазначив Анатолій Матвієнко під час вручення. – Ми і надалі підтримуватимемо такі ініціативи, адже реабілітація дітей із особливими потребами є важливим аспектом соціальної державної політики".

Михайло Довбенко розповів, що проєкт вдалося реалізувати завдяки небайдужості митців із усієї України, які з великою радістю долучилися до нього.

КУРС

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.