На “Євробаченні” Польщу представлятиме співачка в інвалідному візку

11 Березня 2015 Друкувати цю новину

01_170Польщу у міжнародному музичному конкурсі представлятиме Моніка Кушинська - співачка з інвалідністю На "Євробачення – 2015" цьогоріч від Польщі поїде Моніка Кушинська.

Музична кар'єра Моніки починалася в групі "Fahrenheit". Там її помітив Роберт Янсон з "Varius Manx", який запропонував Кушинській місце в своїй групі. Але в 2006 році артистка разом з іншими музикантами з "Varius Manx" потрапила в автомобільну аварію. З цього моменту Кушинська паралізована і пересувається за допомогою інвалідного візка.

"Я була шокована - сама б я не могла такий вибір собі уявити. Спочатку я почала роздумувати, чи точно це для мене, чи точно я настільки гарна, щоб представляти Польщу. У перші хвилини мені хотілося втекти. Лише ця ситуація, що сталася в моєму житті, показала мені, що немає межі між цими двома світами. Я думаю, що я сама є таким мостом, що з'єднує два світи. Я мрію про відсутність штучних поділів. І з цим закликом я поїду на Євробачення", - поділилася своїми емоціями Кушинська.

Співачка виконає пісню "In the Name of Love".

Нагадаємо, на "Євробачення" від Фінляндії поїде панк-гурт з синдромом Дауна та аутизмом. А Україна взагалі цьогоріч відмовилася від участі у музичному конкурсі.

Експрес онлайн

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.