На Дніпропетровщині триває обласний фестиваль «Повір у себе»

20 Травня 2014 Друкувати цю новину

На Дніпропетровщині триває обласний фестиваль «Повір у себе»Цього року фестиваль, що має вже 21-річну історію, зібрав понад 800 вихованців інтернатних закладів. Серед цих дітей більшість має особливі потреби. Проте, не дивлячись на свою несхожість з однолітками, маленькі таланти сміливо виходять на сцену.

Фестиваль «Повір у себе» триватиме протягом травня 2014 року, його розділено на три частини. Заключна частина фестивалю пройде у Кривому Розі 21 травня.

Обласний фестиваль талантів «Повір у себе» стартував у 14 травня 2014 року в Нікопольській загальноосвітній школі-інтернат І–ІІІ ступенів «Гармонія». Тут демонстрували свою майстерність творчі колективи інтернатів Нікополя та Марганця.

15 травня у Дніпропетровському багатопрофільний навчально-реабілітаційний ресурсно-методичний центр корекціонної роботи та інклюзивного навчання свої творчі здобутки презентували вихованці спеціалізованих навчальних закладів Дніпродзержинська, Павлограда, Першотравенська, Верхньодніпровська та Котовки.

Протягом двох зональних етапів фестивалю вихованці інтернатних закладів представили вже близько 40 концертних номерів. Дивували гостей також і виставками декоративно-ужиткових робіт.

21 травня 2014 року пройде заключна частина фестивалю «Повір у себе» Тоді у Криворізькому багатопрофільному навчально-реабілітаційному центрі «Надія» свою майстерність продемонструють вихованці криворізьких інтернатних закладів та Саксаганського і Жовтневого районів.

Міністерство освіти і науки України 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук